Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    
PRZEDSZKOLE W SZKOLE
Projekt systemowy 9.1.1
Rozwój wykształcenia i edukacji w regionach
z przeznaczeniem na rozwój
edukacji przedszkolnej sklep
WYPOSAŻENIE I MODERNIZACJA ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH ZLOKALIZOWANYCH PRZY SZKOŁACH PODSTAWOWYCH
Zadbajmy o edukację najmłodszych
i już dzisiaj pomyślmy o jutrze

Zatwierdzono kolejną listę Projektów Systemowych 9.1.1 - woj. mazowieckie

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych uprzejmie informuje, iż w dniu 10 kwietnia 2015 r. Dyrektor Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych zatwierdził Listę wniosków o dofinansowanie podlegających ocenie w ramach I Posiedzenia Komisji Oceny Projektów Systemowych  Działania nr 9.1 „Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty” Poddziałania nr 9.1.1" Zmniejszenie nierówności w stopniu upowszechniania edukacji przedszkolnej"  PO KL.

 

Niezależnie od niniejszej informacji Beneficjent otrzyma z MJWPU pisemną informację o wynikach oceny merytorycznej złożonego wniosku.

 

Poniżej znajduje się pełna lista zatwierdzonych wniosków.

 

Lista wniosków o dofinansowanie podlegających ocenie w ramach I posiedzenia KOP Systemowych Poddziałania 9.1.1 „Zmniejszenie nierówności w stopniu upowszechniania edukacji przedszkolnej” PO KL. (2015-04-14)

 

Źródło: www.pokl.mazowia.eu


« powrót
Kliknij, aby się z nami skontaktować