Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    
PRZEDSZKOLE W SZKOLE
Projekt systemowy 9.1.1
Rozwój wykształcenia i edukacji w regionach
z przeznaczeniem na rozwój
edukacji przedszkolnej sklep
WYPOSAŻENIE I MODERNIZACJA ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH ZLOKALIZOWANYCH PRZY SZKOŁACH PODSTAWOWYCH
Zadbajmy o edukację najmłodszych
i już dzisiaj pomyślmy o jutrze

Zatwierdzono kolejną listę Projektów Systemowych 9.1.1 - woj. mazowieckie

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych uprzejmie informuje, iż w dniu 30 marca 2015 r. zatwierdzono Listę wniosków o dofinansowanie podlegających ocenie w ramach I Posiedzenia Komisji Oceny Projektów Systemowych Działania nr 9.1 „Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty" Poddziałania nr 9.1.1 "Zmniejszenie nierówności w stopniu upowszechniania edukacji przedszkolnej" PO KL.

 

W ramach naboru systemowego nr S/POKL/9.1.1/2015 do oceny wpłynęło 18 wniosków. Pozytywną ocenę merytoryczną na dzień 18 marca 2015 r. otrzymał 1 wniosek o dofinansowanie, a na dzień zatwierdzenia niniejszego protokołu pozytywną ocenę otrzymały 4 wnioski o dofinansowanie zostały zatwierdzone na łączną kwotę 770 231,30 PLN.

 

Szczegóły pod podanym niżej linkiem.

 

Załączniki

Lista wniosków o dofinansowanie podlegających ocenie w ramach I Posiedzenia Komisji Oceny Projektów Systemowych Działania nr 9.1 „Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty” Poddziałanie 9.1.1. Zmniejszanie nierówności w stopniu upowszechniania edukacji przedszkolnej

 

Źródło: www.pokl.mazowia.eu


« powrót
Kliknij, aby się z nami skontaktować