Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    
PRZEDSZKOLE W SZKOLE
Projekt systemowy 9.1.1
Rozwój wykształcenia i edukacji w regionach
z przeznaczeniem na rozwój
edukacji przedszkolnej sklep
WYPOSAŻENIE I MODERNIZACJA ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH ZLOKALIZOWANYCH PRZY SZKOŁACH PODSTAWOWYCH
Zadbajmy o edukację najmłodszych
i już dzisiaj pomyślmy o jutrze

Nabór wniosków Projekt Systemowy 9.1.1 - woj. kujawsko-pomorskie

Rusza kolejny nabór projektów, w trybie systemowym w ramach  Poddziałania 9.1.1 Zmniejszanie nierówności w stopniu upowszechnienia edukacji przedszkolnej, którego celem jest poprawa warunków funkcjonowania istniejących oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz przygotowanie ich do świadczenia wysokiej jakości usług.  W tej edycji aż 10,2 mln zł zostanie przeznaczonych dostosowanie warunków lokalowych i organizacyjnych w tych oddziałach do potrzeb i możliwości dzieci młodszych. Wnioski przyjmowane są od 30 stycznia 2015 r. do 2 marca 2015 r.

 

Uprawnione do ubiegania się o dofinansowanie projektu mogą być wyłącznie organy prowadzące publiczne i niepubliczne szkoły z oddziałami przedszkolnymi, wymienione w załączniku nr 1 do Dokumentacji systemowej.

 

Wartość każdego projektu systemowego uzależniona będzie od liczby oddziałów przedszkolnych, planowanych do objęcia wsparciem, podlegających pod organ prowadzący. Kwota kalkulacyjna dla jednego oddziału przedszkolnego nie może być większa niż 87 270,05 zł.

 

Oprócz Dokumentacji systemowej, najważniejszym dokumentem, na którym należy opierać się podczas planowania, tworzenia i realizacji projektów, będących przedmiotem niniejszego naboru są: Zasady przygotowania, realizacji i rozliczania projektów systemowych w ramach Poddziałania 9.1.1 PO KL w zakresie przygotowania oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych do świadczenia wysokiej  jakości usług na rzecz dzieci w wieku przedszkolnym z 1 stycznia 2014 r.

 

Potrzebne dokumenty dostępne w siedzibie Departamentu Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu, ul. M. Skłodowskiej-Curie 73, lub jako załączniki do tego tekstu.

 

Dodatkowych informacji udziela Główny Punkt Informacyjny w Departamencie Pomocy Technicznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu, pl. Teatralny 2, tel. 56 62 18 268, e-mail: ue.konsultacje@kujawsko?pomorskie.pl.

 

Do pobrania:

1. Dokumentacja systemowa 9.1.1 - 2015 r. 1. Dokumentacja systemowa 9.1.1 - 2015 r..pdf

2. Zal. nr 1 Lista oddzialow przedszkolnych o najnizszym wskazniku upowszechnienia edukacji przedszkolnej uprawnionych do objecia wsparciem 2. Zal. nr 1 Lista oddzialow przedszkolnych o najnizszym wskazniku upowszechnienia edukacji przedszkolnej uprawnionych do objecia wsparciem.pdf

3. Zasady realizacji projektow systemowych z 9.1.1 3. Zasady realizacji projektow systemowych z 9.1.1.pdf

4. Instrukcja wypelniania wniosku o dofinansowanie dla projektow systemowych z Poddzialania 9.1.1 PO KL 4. Instrukcja wypelniania wniosku o dofinansowanie dla projektow systemowych z Poddzialania 9.1.1 PO KL.pdf

5. Katalog maksymalnych dopuszczalnych stawek dla towarow i uslug w roku 2014 5. Katalog maksymalnych dopuszczalnych stawek dla towarow i uslug w roku 2014.pdf

6. Zalaczniki do dokumentacji systemowej 6. Zalaczniki do dokumentacji systemowej.zip

7. Interpretacje IZ POKL 7. Interpretacje IZ POKL.zip

 

 

Źródło: www.mojregion.eu

 

 

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie:

  • zapytań ogólnych dotyczących projektu,
  • pomagamy w wypełnieniu dokumentacji projektowej,
  • przyjeżdżamy do każdej placówki


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!Kierownik regionalny woj. kujawsko-pomorskie:

 

Ewelina Śliwiak

tel.: 504 185 345

e-mail: e.sliwiak@mojebambino.pl

 

Przedstawiciele handlowi:

 

Dominika Lewandowska

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 667 622 029, tel.: 504 185 449

e-mail: d.lewandowska@mojebambino.pl

 

Daria Brążkiewicz

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 504 185 449

e-mail: d.brazkiewicz@mojebambino.pl

 

Osoby odpowiedzialne za projekt w biurze obsług klienta:

 

Izabela Rubaszewska

tel.: (42) 203 49 65

e-mail: i.rubaszewska@mojebambino.pl


« powrót
Kliknij, aby się z nami skontaktować