Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    
PRZEDSZKOLE W SZKOLE
Projekt systemowy 9.1.1
Rozwój wykształcenia i edukacji w regionach
z przeznaczeniem na rozwój
edukacji przedszkolnej sklep
WYPOSAŻENIE I MODERNIZACJA ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH ZLOKALIZOWANYCH PRZY SZKOŁACH PODSTAWOWYCH
Zadbajmy o edukację najmłodszych
i już dzisiaj pomyślmy o jutrze

Zatwierdzono listę Projektów Systemowych 9.1.1 - woj. mazowieckie

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych uprzejmie informuje, iż w dniu 16 października 2014 r., Dyrektor Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych zatwierdził listę  wniosków o dofinansowanie  podlegających ocenie w ramach I posiedzenia Komisji Oceny Projektów Systemowych Poddziałania 9.1.1 „Zmniejszenie nierówności w stopniu upowszechniania edukacji przedszkolnej”  PO KL.

 

W ramach naboru systemowego nr S/POKL/9.1.1/2014 do oceny merytorycznej wpłynęło 15 wniosków. Pozytywną ocenę merytoryczną na dzień zatwierdzenia protokołu uzyskały wszystkie wnioski o dofinansowanie. Tym samym projekt nr  KL/21584/14/9.1.1 został zatwierdzony na  kwotę 517 715,37  PLN.

 

Lista  wniosków o dofinansowanie  podlegających ocenie w ramach I posiedzenia Komisji Oceny Projektów Systemowych Poddziałania 9.1.1 „Zmniejszenie nierówności w stopniu upowszechniania edukacji przedszkolnej”  PO KL - załącznik.

 

Niezależnie od niniejszej informacji,  Beneficjent otrzyma z MJWPU pisemną informację o wynikach oceny merytorycznej złożonego wniosku.

 

Załączniki

Lista wniosków o dofinansowanie podlegających ocenie w ramach I posiedzenia Komisji Oceny Projektów Systemowych Poddziałania 9.1.1 „Zmniejszenie nierówności w stopniu upowszechniania edukacji przedszkolnej” PO KL. (2014-10-17)


źródło: www.pokl.mazowia.eu


« powrót
Kliknij, aby się z nami skontaktować