Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    
PRZEDSZKOLE W SZKOLE
Projekt systemowy 9.1.1
Rozwój wykształcenia i edukacji w regionach
z przeznaczeniem na rozwój
edukacji przedszkolnej sklep
WYPOSAŻENIE I MODERNIZACJA ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH ZLOKALIZOWANYCH PRZY SZKOŁACH PODSTAWOWYCH
Zadbajmy o edukację najmłodszych
i już dzisiaj pomyślmy o jutrze

Zatwierdzono listę Projektów Systemowych 9.1.1 - woj. mazowieckie

 

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych uprzejmie informuje, iż w dniu 25 września 2014 r. Dyrektor Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych zatwierdził listę  wniosków o dofinansowanie  podlegających ocenie w ramach I posiedzenia Komisji Oceny Projektów Systemowych Poddziałania 9.1.1 „Zmniejszenie nierówności w stopniu upowszechniania edukacji przedszkolnej”  PO KL.

 

W ramach naboru systemowego nr S/POKL/9.1.1/2014 do oceny merytorycznej wpłynęło 15 wniosków.  Na dzień 8 września 2014 r. pozytywną ocenę merytoryczną uzyskał 1 wniosek o dofinansowanie, na dzień 10 września pozytywną ocenę uzyskały 3 wnioski o dofinansowanie, na dzień 15 września pozytywna ocenę uzyskały 2 wnioski o dofinansowanie a na dzień zatwierdzenia niniejszego protokołu, pozytywną ocenę merytoryczną otrzymały 4 wnioski o dofinansowanie zatwierdzone na kwotę 1 134 026,00 PLN.

 

Niezależnie od niniejszej informacji,  Beneficjent otrzyma z MJWPU pisemną informację o wynikach oceny merytorycznej złożonego wniosku.

 

Załączniki:

Lista  wniosków o dofinansowanie  podlegających ocenie w ramach I posiedzenia Komisji Oceny Projektów Systemowych Poddziałania 9.1.1 „Zmniejszenie nierówności w stopniu upowszechniania edukacji przedszkolnej”  PO KL. pobierz 


 

źródło: www.pokl.mazowia.eu


« powrót
Kliknij, aby się z nami skontaktować