Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    
PRZEDSZKOLE W SZKOLE
Projekt systemowy 9.1.1
Rozwój wykształcenia i edukacji w regionach
z przeznaczeniem na rozwój
edukacji przedszkolnej sklep
WYPOSAŻENIE I MODERNIZACJA ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH ZLOKALIZOWANYCH PRZY SZKOŁACH PODSTAWOWYCH
Zadbajmy o edukację najmłodszych
i już dzisiaj pomyślmy o jutrze

Lista gmin uprawnionych do otrzymania wsparcie w ramach Projektu Systemowego 9.1.1 - woj. małopolski

 Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie podaje do wiadomości listę gmin uprawnionych do otrzymania wsparcia w naborze projektów systemowych dotyczących modernizacji oddziałów przedszkolnych zlokalizowanych przy szkołach podstawowych. Zestawienie obejmuje gminy o wskaźniku upowszechnienia edukacji przedszkolnej poniżej średniej dla województwa, tj. 73,43%. Na liście nie znalazły się gminy, który otrzymały wsparcie w naborze systemowym nr POKL/9.1.1/I/13 oraz w naborze systemowym nr POKL/9.1.1/II/14.

 
Pobierz plik: 
 
Uprawnionych do złożenia wniosku projektodawców zachęcamy do zapoznania się z  „Zasadami przygotowania, realizacji i rozliczania projektów systemowych w ramach Poddziałania 9.1.1 PO KL”.
 
Pobierz plik: 
 
Ponadto informujemy, iż w dniu 29 maja 2014 r. (czwartek), o godz. 10:00, w siedzibie WUP Kraków, Plac na Stawach 1, 30-107 Kraków (sala 306) odbędzie się spotkanie informacyjne na temat planowanego naboru projektów systemowych dotyczących modernizacji oddziałów przedszkolnych zlokalizowanych przy szkołach podstawowych. Podczas spotkania zostaną przedstawione założenia finansowe i merytoryczne dotyczące przygotowywania projektów w odpowiedzi na nabór o numerze POKL/9.1.1/III/14.
 
Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o zgłoszenia mailowe na adres ijas@wup-krakow.pl do 26 maja 2014 r. (poniedziałek) do końca dnia. W treści maila proszę podać imię i nazwisko uczestnika, nazwę instytucji, którą reprezentuje oraz telefon kontaktowy.


« powrót
Kliknij, aby się z nami skontaktować