Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    
PRZEDSZKOLE W SZKOLE
Projekt systemowy 9.1.1
Rozwój wykształcenia i edukacji w regionach
z przeznaczeniem na rozwój
edukacji przedszkolnej sklep
WYPOSAŻENIE I MODERNIZACJA ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH ZLOKALIZOWANYCH PRZY SZKOŁACH PODSTAWOWYCH
Zadbajmy o edukację najmłodszych
i już dzisiaj pomyślmy o jutrze

Nabór wniosków Projekt Systemowy 9.1.1 - woj. małopolskie

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie informuje, że w dniu 29 maja 2014 r. (czwartek), o godz. 10:00, w siedzibie WUP Kraków, Plac na Stawach 1, 30-107 Kraków (sala 306) odbędzie się spotkanie informacyjne na temat planowanego kolejnego naboru projektów systemowych dotyczących modernizacji oddziałów przedszkolnych zlokalizowanych przy szkołach podstawowych. 


Podczas spotkania zostaną przedstawione założenia finansowe i merytoryczne dotyczące przygotowywania projektów w odpowiedzi na nabór o numerze POKL/9.1.1/III/14.

Podmioty uprawnione do złożenia wniosku, a zainteresowane udziałem w spotkaniu  prosimy o zgłoszenia mailowe na adres ijas@wup-krakow.pl do 26 maja 2014 r. (poniedziałek) do końca dnia. W treści maila proszę podać imię i nazwisko uczestnika, nazwę instytucji, którą reprezentuje oraz telefon kontaktowy. 

 
Uprawnionych do złożenia wniosku projektodawców, przed przybyciem na spotkanie informacyjne, zachęcamy do zapoznania się z dokumentem  „Zasady przygotowania, realizacji i rozliczania projektów systemowych w ramach Poddziałania 9.1.1 PO KL”.


Limit miejsc ograniczony, decyduje kolejność zgłoszeń. 

Serdecznie zapraszamy!

 

źródło: www.pokl.wup-krakow.pl


« powrót
Kliknij, aby się z nami skontaktować