Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    
PRZEDSZKOLE W SZKOLE
Projekt systemowy 9.1.1
Rozwój wykształcenia i edukacji w regionach
z przeznaczeniem na rozwój
edukacji przedszkolnej sklep
WYPOSAŻENIE I MODERNIZACJA ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH ZLOKALIZOWANYCH PRZY SZKOŁACH PODSTAWOWYCH
Zadbajmy o edukację najmłodszych
i już dzisiaj pomyślmy o jutrze

UWAGA - ZMIANA ZASAD W PODDZIAŁANIU 9.1.1. PO KL

Szanowni Państwo,

 

23 grudnia 2013 r. zatwierdzona została znowelizowana wersja Zasad przygotowania, realizacji i rozliczania projektów systemowych w ramach Poddziałania 9.1.1 Programu Kapitał Ludzki w zakresie przygotowania oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych do świadczenia wysokiej jakości usług na rzecz dzieci w wieku przedszkolnym.

Najważniejsze zmiany wprowadzone w dokumencie dotyczą następujących zagadnień:

  1. uwzględnienia w zapisach przedmiotowego dokumentu regulacji wynikających z interpretacji Instytucji Zarządzającej PO KL z 18 października 2013 r. (znak: DZF-I-82203-69-BP/13) dotyczącej wskazanych w Załączniku nr 4 maksymalnych wartości kategorii wydatków, poprzez wskazanie, iż wartość ,,dla nie więcej niż 4 oddziałów” dotyczy oddziałów zlokalizowanych w jednej szkole, a nie w projekcie,
     
  2. rozszerzenie zakresu wsparcia w przypadku wyposażenia kuchni poprzez umożliwienie skorzystania ze środków oddziałom przedszkolnym, które wcześniej zapewniały żywienie lub dożywianie, zgodnie z interpretacją IZ PO KL z 23 października 2013 r. (znak: DZF-IV-82252-420-MU/13).

Zapisy nowej wersji Zasad będą obowiązywać od 1 stycznia 2014 r.

 

źródło:https://www.efs.gov.pl/Dokumenty/ZmianyWDokumentach/Strony/Nowa_wersja_Zasad_przygotowania_realizacji_i_rozliczania_projektow_systemowych_9_1_1_POKL_271213.aspx


« powrót
Kliknij, aby się z nami skontaktować