UWAGA - ZMIANA ZASAD W PODDZIAŁANIU 9.1.1. PO KL

Instytucja Zarządzająca Programem Kapitał Ludzki, w celu zapewnienia efektywnego wykorzystania całej pozostającej jeszcze do zagospodarowania alokacji w ramach Priorytetu IX, podjęła decyzję o wprowadzeniu zmian do zasad przygotowania, realizacji i rozliczania projektów systemowych w ramach Poddziałania 9.1.1 PO KL w zakresie przygotowania oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych do świadczenia wysokiej jakości usług na rzecz dzieci w wieku przedszkolnym.

Poniżej dostępny jest plik ze szczegółowymi zasadami rozliczania projektów systemowych w zakresie Poddziałania 9.1.1. Zmiany wchodzą w życie od 18 lutego 2015 roku.

Do pobrania:

Zasady przygotowania, realizacji i rozliczania projektów systemowych w ramach Poddziałania 9.1.1 PO KL w zakresie przygotowania oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych do świadczenia wysokiej jakości usług na rzecz dzieci w wieku przedszkolnym

Źródło: www.pokl.wup-rzeszow.pl