Nabór wniosków Projekt Systemowy 9.1.1 PO - woj. wielkopolskie

Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu jako Instytucja Pośrednicząca dla Priorytetu IX Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki zaprasza do składania wniosków o dofinansowanie realizacji projektów systemowych w ramach Poddziałania 9.1.1 Zmniejszanie nierówności w stopniu upowszechnienia edukacji przedszkolnej, w zakresie modernizacji i przygotowania oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych do świadczenia wysokiej jakości usług na rzecz dzieci w wieku przedszkolnym.

W związku z niewykorzystaniem całej alokacji przeznaczonej na realizację projektów systemowych w ramach naboru ogłoszonego w roku 2013, Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu wystąpił do Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej z propozycją rozszerzenia listy oddziałów przedszkolnych, wymienionych załączniku nr 2 i 3 do Zasad przygotowywania, realizacji i rozliczania projektów systemowych w ramach Poddziałania 9.1.1 w zakresie przygotowania oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych do świadczenia wysokiej jakości usług na rzecz dzieci w wieku przedszkolnym. Dnia 19.03.2014 r. Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej, wyraziło zgodę na realizację projektów systemowych na terenie niżej wymienionych gmin wiejskich, w których poziom wskaźnika upowszechnienia edukacji przedszkolnej (dzieci 3-5) jest najniższy w województwie Wielkopolskim.

Powiat
Powiat pleszewski
Gizałki
Powiat średzki
Zaniemyśl
Powiat koniński
Grodziec
Powiat złotowski
Lipka
Powiat krotoszyński
Rozdrażew
Powiat wrzesiński
Kołaczkowo
Listę gmin opracowano na podstawie danych wygenerowanych z Systemu Informacji Oświatowej - stan na 30.09.2013 r.

Wniosek można złożyć w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu wterminie od dnia 10.04.2014 r. do 05.05.2014 r.

W przypadku pytań lub wątpliwości proszę o kontakt z pracownikami Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu pod numerami tel.: 61 846 38 86 lub 61 846 38 85.

źródło: http://www.efs.wup.poznan.pl/

•                 zapytań ogólnych dotyczących projektu,
  •                 pomagamy w wypełnieniu dokumentacji projektowej,
  •                 przyjeżdżamy do każdej placówki.

Kierownik regionalny woj. Wielkopolskie:

Anita Smolińska
a.smolinska@mojebambino.pl

Przedstawiciel handlowy:

Monika Soboń
m.sobon@mojebambino.pl

Przedstawiciel handlowy:

Przemysław Jankowski

p.jankowski@mojebambino.pl

Opiekunowie odpowiedzialni za projekt w Biurze Obsługi Klienta:

Justyna Matusiak, tel.(42) 203 49 42, e-mail:
j.matusiak@mojebambino.pl

Beata Piechulska, tel (42) 203 49 38, e-mail:
b.piechulska@mojebambino.pl

Zapraszamy również na 90 minutowy warsztat teoretyczno - praktyczny dotyczący Projektu Systemowego 9.1.1, z którym przyjedziemy do wszystkich zainteresowanych Gmin i Placówek!

Jak zapisać się na warsztat?

•    Prześlij swoje dane oraz dane placówki na adres:  warsztatypws@mojebambino.pl
•    Zadzwoń na infolinię:  801 577 544 lub  (42) 630 01 30
•    Skontaktuj się z naszym przedstawicielem. Numery telefonów dostępne są na stronie www.mojebambino.pl
w zakładce Kontakt